Görme Engelliler

KUPAYI ALDIK..

Güce İlçe Kaymakamlığının düzenlemiş olduğu Şehit Muammer Dur futbol turnuvasında kupayı okulumuz kaptı. Güce İlçe Kaymakamlığının düzenlemiş olduğu futbol turnuvasında, finalde rakibimiz Kemaliye Sporu 8-7 yenen şampiyon olduk.

sınıf öğretmenlerimiz  Takımımızın bu yerlere gelmesinde büyük bir emek harcayan, verdiği taktikler ve sağladığı moral ile bizim hep yanımızda olan Teknik Direktörümüz İsa BAHADIR (Mourinho) Hocamıza gönlüden sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Şehit Muammer Dur Futbol Turnuvası

Yaklaşık bir ay önce 16 takımın katılımıyla başlayan ve gruplarda, çeyrek final ve yarı final maçlarında rakiplerini yenerek final maçına çıkmayı hak eden Kemaliye Spor ile YİBO final maçında karşı karşıya geldiler. Güce ÇPL sahasında başlayan final maçında normal süresi 4-4 biten maçta penaltı atışlarına geçildi. Penaltı atışları sonucunda Güce YBO maçı 8-7 kazanarak şampiyon oldu.

Şehit Muammer Dur Futbol Turnuvası

  İlçe Kaymakamı Musa Evin, İlçe Garnizon Komutanı Bülent Bayram Akkoyun, İlçe Emniyet Amiri Refik Mırık, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda sporseverlerin de seyrettiği final maçından sonra şampiyon olan takımın madalyalarını şehidin ağabeyleri verirken şampiyonluk kupasını İlçe kaymakamı Musa Evin verdi.

Şehit Muammer Dur Futbol Turnuvası

Turnuva hakkında açıklamalarda bulunan İlçe Kaymakamı Musa EVİN "1 ay süren turnuvanın başarılı bir şekilde sonuçlandığını belirterek, “Sporun kardeşliği, centilmenliği içinde geçen güzel bir turnuva gerçekleştirdik. Şampiyon Zübeyde Hanım YBO takımına, dereceye giren ve turnuvada yer alan tüm takımlara ve ayrıca emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.